Ketua Jabatan & Agensi

    PENGURUSAN

    Amir Hamzah Bin Awang Ghazali
    Amir Hamzah Bin Awang Ghazali
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Pembangunan Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3410 amir.hamzah@kbs.gov.my
    Maslina Binti Kamarudin
    Maslina Binti Kamarudin
    Ketua Akauntan
    Bahagian Akaun
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3215 maslina.kamarudin@kbs.gov.my
    Othman Bin Abdullah
    Othman Bin Abdullah
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Kewangan Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3636 othman@kbs.gov.my
    Rai’dah binti Mohd Yaman
    Rai’dah binti Mohd Yaman
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3422 raidah.yaman@kbs.gov.my
    Noraida Binti Mohd Nadzir
    Noraida Binti Mohd Nadzir
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Pengurusan Maklumat
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3025 noraida.nadzir@kbs.gov.my
    Richard Barahim
    Richard Barahim
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Khidmat Pengurusan Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3622 richard@kbs.gov.my

    UNIT

    Junainah bt Mohd Zaid
    Junainah bt Mohd Zaid
    Ketua Komunikasi Korporat
    Unit Komunikasi Korporat Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3403 junainah@kbs.gov.my
    Azura Binti Abidin
    Azura Binti Abidin
    Pengarah Unit Anti Doping Malaysia
    Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3049 azura@kbs.gov.my
    Hema Latha Kumaresan
    Hema Latha Kumaresan
    Ketua Audit Dalam
    Pejabat Audit Dalam Dan Siasatan Awam
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3020 - @kbs.gov.my
    Aida Mastura Binti Mohamed Aman
    Aida Mastura Binti Mohamed Aman
    Penasihat Undang-Undang
    Pejabat Penasihat Undang-undang
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3019 aidamastura@kbs.gov.my
    Geetha Ramachandran
    Geetha Ramachandran
    Ketua Unit Integriti
    Unit Integriti
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3511 geetha.r@kbs.gov.my

    STRATEGIK

    Shahrul Affendi Bin Baharudin
    Shahrul Affendi Bin Baharudin
    Pengarah Kemahiran
    Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia
    Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3601 shahrul.affendi@kbs.gov.my
    Jeffery bin Yon
    Jeffery bin Yon
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Dasar Dan Perancangan Strategik
    Kementerian Belia Dan Sukan
    03 - 8871 3222
    jefferyyon@kbs.gov.my
    Dr. Norhasmat bin Abdul Aziz
    Dr. Norhasmat bin Abdul Aziz
    Setiausaha Bahagian
    Bahagian Hubungan Antarabangsa
    Kementerian Belia Dan Sukan 03 - 8871 3627 hasmat@kbs.gov.my

    JABATAN BELIA DAN SUKAN NEGARA

    Mohd Azhari Bin Mohammad
    Mohd Azhari Bin Mohammad
    Ketua Pengarah
    Jabatan Belia Dan Sukan Negara
    03 - 8871 3023 azhari@kbs.gov.my
    Abd Aziz bin Abd Rahman
    Abd Aziz bin Abd Rahman
    Timbalan Ketua Pengarah
    Bahagian Pembangunan Sukan
    Jabatan Belia Dan Sukan Negara
    03 - 8871 3201 abdaziz@kbs.gov.my
    Syamsul Tahrin bin Mohd Tahir
    Syamsul Tahrin bin Mohd Tahir
    Timbalan Ketua Pengarah
    Bahagian Pembangunan Rakan Muda
    Jabatan Belia Dan Sukan Negara
    03 - 8871 3609 syamsultahrin@kbs.gov.my
    Dr. Zainah binti Shariff
    Dr. Zainah binti Shariff
    Timbalan Ketua Pengarah
    Bahagian Pembangunan Belia
    Jabatan Belia Dan Sukan Negara
    03 - 88713211 drzainah@kbs.gov.my

    KETUA AGENSI

    Haji Abdul Rashid bin Yaakub
    Haji Abdul Rashid bin Yaakub
    Ketua Pengarah
    Majlis Sukan Negara
    03 - 8992 9808 abdrashid@nsc.gov.my
    Ahmad Faedzal Bin M. Ramli
    Ahmad Faedzal Bin M. Ramli
    Ketua Pegawai Eksekutif
    Institut Sukan Negara
    03 - 8992 9601 faedzal@isn.gov.my
    Dr. Vellapandian A/L Ponnusamy
    Dr. Vellapandian A/L Ponnusamy
    Ketua Pegawai Eksekutif
    Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia
    03 - 8871 3609 drvella@iyres.gov.my
    Mohd Faidz Bin Sanusi
    Mohd Faidz Bin Sanusi
    Ketua Pegawai Eksekutif
    Perbadanan Stadium Malaysia
    03 - 8992 0900 faidz@kbs.gov.my
    Megat Mohd Shahrin bin Dato’ Mohamed Hamdan
    Megat Mohd Shahrin bin Dato’ Mohamed Hamdan
    Ketua Pegawai Eksekutif
    Perbadanan Padang Golf Subang
    03-8871 3302 megatms@perbadanan.golf
    Suhardi bin Alias
    Suhardi bin Alias
    Pesuruhjaya Sukan Malaysia
    Pejabat Pesuruhjaya Sukan Malaysia
    03 - 8994 4800 suhardialias@kbs.gov.my
    Hasnata bin Hasan
    Hasnata bin Hasan
    Pendaftar Pertubuhan Belia
    Pejabat Pendaftar Pertubuhan Belia
    03 - 8881 0166 hasnata@kbs.gov.my

    Kementerian Belia dan Sukan Malaysia
    Menara KBS No 27 Persiaran Perdana,
    Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
    62570 Putrajaya Malaysia

    Dasar Keselamatan | Dasar Privasi | Penafian | Peta Laman
    Kemaskini Terakhir Laman Ini pada : 20 Disember 2023

    Search